Erginer Electric

Test ve Bakım Faaliyetlerinde Güvenilir ve Efektif Çözümler

Bizi Takip Edin :

Telefon:

+90 232 5020956

e-Posta:

info@erginer.co

NELER YAPIYORUZ
hizmetlerimiz

Daha fazlası için

Elektrik SMM Hizmetleri

Elektrik SMM Hizmetleri Erginer Elektrik, Elektrik Mühendisleri Odası onaylı SMM hizmetleri ile tesisinizin elektrik altyapısına ışık tutuyor.

Anahtar Teslimi Çözümler

Enerjinin üretiminde iletiminde, dağıtımından kontrolüne tüm süreçlerde yanınızdayız!

Erginer Saha Servisler

Tesisiniz için mevcut düzeni koruyarak veya geliştirerek, planlamaya göre en az kesinti süresi ile tüm modifikasyon işlemlerini uygulayabiliriz.

HAKKIMIZDA

Vizyonumuz

Kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkeleriyle yatırımcılarımızın ihtiyaçları doğrultusunda optimum çözümler sunmaya devam etmek, çevreye ve doğaya saygılı yapı ve alanında uzman kadromuzla birlikte sektörel lider pozisyonda olmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunarak üretim faaliyetlerini arttırmak.

Neden Erginer Electric
Saha Servisleri

Danışmanlık Hizmetleri

Müşavirlik, mühendislik ve danışmanlık hizmetlerimizle bilgi birikimi ve tecrübemizi paylaşmak için yanınızdayız.

Acil Müdahale Desteği

İzmir, Manisa, Aydın bölgelerinde SMM Hizmeti verdiğimiz işletmelerde acil müdahale gerektiren durumlarda, teknik ekip ve deneyimli kadromuzla yanınızdayız.

Acil Yedek Parça Desteği

Tesisinizin sürekliliğine uygun çözümlerimiz kapsamında İzmir, Manisa, Aydın bölgelerinde SMM Hizmeti verdiğimiz işletmeler için acil yedek parça desteği sağlıyoruz. Tesisinizin sürekliliğine uygun çözümler sunuyoruz.

Periyodik Bakım

Kaliteli ve sürekli enerji felsefesiyle 154 kVa kadar tüm tesislerinizde transformatör ve enerji dağıtım ekipmanlarınızın periyodik bakım işlemlerinizde uygun çözümler sunuyoruz. Periyodik test ve bakım işlemleri için lütfen iletişime geçin.

Modernizasyon

Tesisiniz tamamı veya bir kısmı için modernizasyon hizmetleri de sağlamaktayız. Ücretsiz primer projelendirme ve planlama desteği için lütfen bizimle iletişime geçin.

Modifikasyon

Tesisinizin mevcut düzeni koruyarak veya geliştirerek, planlamaya göre en az kesinti süresi ile tüm modifikasyon işlemlerini uygulayabiliriz.

Erginer Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Türkiye’de enerji sektöründe ilkleri gerçekleştirmek amacıyla kurmuş olduğumuz şirketimiz, çalışmalarına 2013 yılından bu yana devam etmektedir.

Kalite Politikamız  Ξ   Entegre Yönetim Sistemi Politikamız
Çevre Politikamız  Ξ   İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

3
Aktif Enerji Projesi
19
Tamamlanan Enerji Proje

%100

MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Anahtar Teslimi Çözümlerimiz...

Enerji Üretim Tesisleri

Erginer Electric'in uzmanlık alanlarının başında yenilenebilir enerji kaynaklarına dayalı üretim tesisleri gelmektedir. Rüzgar, güneş ve biyokütle enerji santrali kurulumu ve elektriksel alt yapısı konusunda uzman kadromuzla, yatırımlarınızı güçlendirecek anahtar teslimi mühendislik ve dizayn çözümleri sunuyoruz.

OG Trafo ve Dağıtım Merkezleri

Enerjinin üretiminin yanı sıra iletimi ve dağıtımı alanlarında da sektörel bilgimiz, tecrübemiz ve sizlere en uygun mühendislik çözümlerimizle yanınızdayız.

Yüksek Gerilim Şalt Tesisleri

154 kV’a kadar Yüksek Gerilim Şalt Tesislerinin anahtar teslim proje ve uygulamasında Erginer Elektrik’in efektif çözümleri için lütfen bize ulaşın.

LVDC& HVDC En. Dağıtım Sistemleri

Avrupa Birliği onaylı DC Alçak Gerilim ve Yüksek Gerilim panellerimiz ile özellikle metro-tren-tramvay gibi taşımacılık sektörüne özel elektriksel altyapısındaki uzmanlığımız ile sizlere çözümler sunmaya hazırız.

İletişim Bilgilerimiz

Erginer Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Adres: Kazımdirik Mah. Sanayi Cad. No: 31 D:53 Bornova, İzmir - Türkiye
Telefon: +90 (232) 5020956
Faks:+90 (232) 966 0134
e-Posta: info@erginer.co

Telefon: